Witamy w dziale galeria

Festiwal Piosenki Niemieckiej

Retro Festiwal Piosenki Niemieckiej to spotkanie z dziećmi z innych przedszkoli, które również śpiewają po niemiecku. Na scenie stanęły całe grupy przedszkolaków z przedszkoli:

Chatka Uszatka, Słoneczko i Gminnego Przedszkola w Sierakowicach. Gośćmi specjalnymi byli Dżentelmen i Dama wprost z Niemiec! Misiaczki zaśpiewały i zatańczyły z

pomponami do piosenki „Karneval”, Zajączki w kolorowych strojach tańczyły „Twist Anabell” a Pajacyki „Schneemann Rock’n roll”. Podziwialiśmy muzyczne występy ale również

bawiliśmy się do piosenek retro m.in. „Rock’n roll na siedząco” oraz „Tschu tschua”.

Festiwal Piosenki Niemieckiej

Elza powróciła! Dzieci z kilku przedszkoli próbowały ją pocieszyć, ponieważ robi sie coraz cieplej i Elza musi wracać do Krainy Lodu. Na dodatek zgubiła swoja moc - światło. Na szczęście dzięki śpiewom dzieci i wspólnym zabawom Elza mogła wrócić do domu! Wyczarował dla nas też lody ... zamiast pączków!