Witamy w dziale galeria

Morska Noc w przedszkolu VI 2015
Tuż przed wakacjami odważne przedszkolaki spędziły noc w przedszkolu.
Zanim mali marynarze smacznie zasnęli najpier ruszyli w rejs statkiem, który zacumował przy
Chatce Uszatka.
W czasie rejsu poszukiwaliśmy morskiego skarbu, do którego doprowadziła nas instrukcja znaleziona w butelce.

Ahoj Marynarze! Udanych wakacyjnych rejsów!

Festyn rodzinny
Tradycyjny Festyn Rodzinny w okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka odbył się pod znakiem muzyki.

Każda grupa zaprezentowała tańce, piosenki i wiersze - życzenia dla rodziców, a finałem były prezentacje muzyczne rodzin przedszkolaków w ramach Rodzinnego Konkursu Muzycznego. Wcześniej jednak jury konkursu zaprezentowało się grą na niecodziennych instrumentach i tańcem.
Jak co roku tego dnia, za sprawą domowych wypieków rodziców,  Chatka Uszatka stała się najlepszą cukiernia w okolicy!
Hawajski Bal z Babcią i Dziadkiem
Dzieci bawiły się juz od rana w przedszkolu.
Na hawajskiej wyspie powitaliśmy wszystkich dziadków girlandami kwiatów, wykonanymi przez przedszkolaki.
Po przemarszu najmłodszych przebierańców babcie i dziadkowie zobaczyli karnawałowe pokazy taneczne każdej grupy.
Misiaczki zaprezentowały taniec do piosneki "Loki Koki", Zajączki zatańczyły i zaśpiewały "Czaczę dla babci i dziadka",
a Pajacyki przygotowały "Przedszkolaną Sambę".
Dzieci zaprosiły dziadków do hawajskich tańców. Dziękujemy za goracą zabawę!